wiadomość powitalna

ALL ABOUT THE HEART

"Jakie jest twoje serce, ten tylko się dowie,
kto je stracił, więc dbaj i kochaj swoje serduszko"
andriju
Z powodu mocnego związku z duchową duszą,
ciało ludzkie nie może być postrzegane jako
wyłącznie zespół tkanek, organów i funkcji,
lecz raczej jako istotna część osoby,
która przez ciało ukazuje się i wyraża".
JAN PAWEŁ II
Znajdź swój bilans życia.
3 x 8 = 24
Jest to magiczne równanie życia!
8 godz.snu
8 godz.pracy
8 godz.odpoczynku
Jeżeli tylko możesz
dostosuj się do tego!
andriju


"PRACA TO NIE TYLKO TO CO ROBISZ
LECZ TO CO POZOSTAWIASZ PO SOBIE INNYM"
andriju

niedziela, 20 maja 2012

Dlaczego koenzym q10 jest potrzebny po 30 roku życia

Nasze ciało odkłada mniejsze lub większe ilości witamin postępuje tak również jeśli chodzi o koenzym q10. Organem mającym największą potrzebę na koenzym q10 oraz jednocześnie dużym jego składem jest mięsień sercowy.


Mimo to różni ludzie mają inne zapotrzebowanie na koenzym q10.

Kiedy brak czasu nie pozwala nam na zdrowe i prawidłowe żywienie, to suplementy diety są najłatwiejszym rozwiązaniem.

Serce a koenzym q10.

Serce jest organem, który najbardziej odczuwa niedobór koenzymu q10. Jeżeli gdzieś w organizmie istnieje podwyższone zapotrzebowanie na koenzym q10, często jest ono pokrywane z magazynu w mięśniu sercowym. W skutek czego tam jego braki. Koenzym q10 dodaje sercu jego utraconą energię. Stabilizuje zaburzony rytm serca. Zmniejsza ryzyko zawału serca.

Wątroba a koenzym q10.

Koenzym q10 dba o wątrobę w regeneracji pod koniec dnia. Wraz z wiekiem synteza własna się zmniejsza i błyskawicznie jest w stanie dojść do niedoboru. Dlatego ważne są suplementy zawierające koenzym q10 niwelizujące ryzyko chorób.

Nerwy a koenzym q10.

Przy większości chorób układu nerwowego zniszczeniu ulegają mitochondria, będące magazynem koenzymu q10. W szczególności zaleca się zażywać suplementy z koenzymem w trakcie np. depresji lub klimakterium, wtedy też nerwy są bardzo narażone. Koenzym q10 ważny jest również dla właściwej przemiany materii oraz gwarantuje przekazywanie informacji między komórkami.

Układ immunologiczny a koenzym q10.

Koenzym q10 poprawia odporność organizmu. Ma dobry wpływ na w chorobach nowotworowych. Jeżeli często znajdujemy się pod wpływem stresu albo odżywiamy się nie racjonalnie, warto jest zmienić złe nawyki życiowe i zastosować suplementy z koenzymu.

Mangostan i koenzym q10. Super sposobem na odzyskanie młodego wyglądu jest używanie takich preparatów jak mangostan i koenzym q10. Daje tyle substancji odżywczych, że działa kompleksowo na cały organizm. Choroby serca czy nerwowe już nie są problemem. Przy pomocy aktywnych czynników. Dzięki aktywnym czynnikom mangostan przyśpiesza absorpcje i produkcje koenzymu. Jego działanie to: regeneracja wątroby, naprawa układu krwionośnego oraz serca pomoc dla nerwów. Oczyszczanie organizmu z wirusów, również działanie przeciwzapalne, regeneracja naskórka, zwiększenie energii. Swoje niezwykłe działanie Mangostan zawdzięcza niezwykle rozbudowanemu składowi chemicznemu, bardzo duża ilość witamin i soli mineralnych, a przede wszystkim 40 rodzajów ksantonów. Mangostan skutecznie osłania organizm przed niszczącym działaniem wolnych rodników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz