wiadomość powitalna

ALL ABOUT THE HEART

"Jakie jest twoje serce, ten tylko się dowie,
kto je stracił, więc dbaj i kochaj swoje serduszko"
andriju
Z powodu mocnego związku z duchową duszą,
ciało ludzkie nie może być postrzegane jako
wyłącznie zespół tkanek, organów i funkcji,
lecz raczej jako istotna część osoby,
która przez ciało ukazuje się i wyraża".
JAN PAWEŁ II
Znajdź swój bilans życia.
3 x 8 = 24
Jest to magiczne równanie życia!
8 godz.snu
8 godz.pracy
8 godz.odpoczynku
Jeżeli tylko możesz
dostosuj się do tego!
andriju


"PRACA TO NIE TYLKO TO CO ROBISZ
LECZ TO CO POZOSTAWIASZ PO SOBIE INNYM"
andriju

środa, 12 października 2011

Zachowaj zdrowe serce za pomocą witaminy E i C


Witamina C i E to jedne z najbardziej pożyteczniejszych witamin. Posiadają olbrzymie właściwości. Zalecane są wszystkim tym którzy mają problem z sercem, cholesterolem.

Kiedy się starzejesz twoje tętnice kurczą się, oraz częściowo przytykają. Dzieje się tak z powodu powstawania zmian miażdżycowych. Ściany tętnic są zgrubione, i znacznie bardziej sztywne, brak im elastyczności. Krew nie ma możliwości już przepływać tak swobodnie jak niegdyś. Prawdopodobnie masz podwyższony wynik cholesterolu lub nadciśnienie, a może wręcz doświadczyłeś ataku serca. Jeśli tak musisz spróbować nowych, naturalnych suplementów, których kluczowymi składnikami są witaminy e i c oraz lucerna siewna.

Witamina E udrażnia chore i zablokowane żyły, tak że poszerzają się one do pierwotnego stanu i krew jest w stanie przepływać bez przeszkód. Witamina e może także radykalnie zahamować, miażdżycę. Dzieje się tak ponieważ, witamina e zawiera, aktywne czynniki działające antyseptycznie, które też likwidują cholesterol LDL. W publikowanych badaniach, witaminy e i c okazały się skuteczniejsze przy dolegliwościach serca niż leki.

Witaminy C i E są jednymi z najbezpieczniejszych odkrytych związków, nawet przyjmowanie w zbyt dużych dawkach. Witamina C nie wywołuje powstawania kamieni nerkowych, jak kiedyś sądzono, ani nie powoduje żadnych poważniejszych efektów ubocznych. Witamina E może podziałać lekko przeciw krzepliwie, toteż kiedy używasz inne leki na serce zwłaszcza te zmniejszające zakrzepy, skontaktuj się z lekarzem.

Witaminy C i E to silne antyoksydanty. W rezultacie, zapobiegają destruktywnemu działaniu związków znajdujących się w ciele człowieka, nazywanych wolnymi rodnikami. Tworzą się one jako skutki uboczne przemiany materii czy też trafiają do ciała z zewnątrz, w wyniku oddziaływania różnorodnego rodzaju chorobotwórczych czynników, takich jak spaliny które zanieczyszczają powietrze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz