wiadomość powitalna

ALL ABOUT THE HEART

"Jakie jest twoje serce, ten tylko się dowie,
kto je stracił, więc dbaj i kochaj swoje serduszko"
andriju
Z powodu mocnego związku z duchową duszą,
ciało ludzkie nie może być postrzegane jako
wyłącznie zespół tkanek, organów i funkcji,
lecz raczej jako istotna część osoby,
która przez ciało ukazuje się i wyraża".
JAN PAWEŁ II
Znajdź swój bilans życia.
3 x 8 = 24
Jest to magiczne równanie życia!
8 godz.snu
8 godz.pracy
8 godz.odpoczynku
Jeżeli tylko możesz
dostosuj się do tego!
andriju


"PRACA TO NIE TYLKO TO CO ROBISZ
LECZ TO CO POZOSTAWIASZ PO SOBIE INNYM"
andriju

środa, 18 marca 2015

Wirtualna przychodnia to przyszłość

Konsultacje z lekarzem na odległość to nie fikcja literacka, ale zjawisko, które powoli przybiera na sile. Już teraz przez Internet można zarezerwować wizytę u lekarza, a w niektórych przypadkach konsultować wyniki badań. Nie bez powodu pojawiło się też całkowicie nowe określenie doktor Google.

Odpowiada ono tak naprawdę zapotrzebowaniu osób, które chcą szybko i bez kolejek skorzystać z pomocy lekarza.Czy to chwilowy trend? Raczej nie, biorąc pod uwagę to, co dzieje się w sektorze usług medycznych.

Zjawisko to dotyczy przede wszystkim osób, które na co dzień korzystają z Internetu w poszukiwaniu najróżniejszych informacji. To osoby zazwyczaj zabiegane, nie mające czasu na wizyty w typowych przychodniach i czekania po kilka miesięcy w kolejkach do specjalisty.

To również osoby, które stać na opłacenie prywatnych wizyt, stąd ich oczekiwania, co do dostępności lekarza tu i teraz są bardzo duże.

Każdemu z nas zdarzyło się skorzystać z Internetu w celu sprawdzenia, jakie mogą być przyczyny bólu głowy, nóg itp. Fora internetowe przepełnione są różnymi poradami praktycznie na każdy temat Jednakże są sytuacje, w których potrzebna jest opinia lekarza.ID artykułu: 40231 / 8576

1 komentarz: