wiadomość powitalna

ALL ABOUT THE HEART

"Jakie jest twoje serce, ten tylko się dowie,
kto je stracił, więc dbaj i kochaj swoje serduszko"
andriju
Z powodu mocnego związku z duchową duszą,
ciało ludzkie nie może być postrzegane jako
wyłącznie zespół tkanek, organów i funkcji,
lecz raczej jako istotna część osoby,
która przez ciało ukazuje się i wyraża".
JAN PAWEŁ II
Znajdź swój bilans życia.
3 x 8 = 24
Jest to magiczne równanie życia!
8 godz.snu
8 godz.pracy
8 godz.odpoczynku
Jeżeli tylko możesz
dostosuj się do tego!
andriju


"PRACA TO NIE TYLKO TO CO ROBISZ
LECZ TO CO POZOSTAWIASZ PO SOBIE INNYM"
andriju

poniedziałek, 3 stycznia 2011

Zmiana diety przy cholesterolu

Gdy dowiedziałeś się, że masz zbyt wysoki poziom cholesterolu we krwi, udałeś się do swojego lekarza. On przepisał Ci leki, które miały za zadanie obniżyć cholesterol.

Lekarstwa na cholesterol najczęściej przepisywane przez lekarzy to tzw. statyny. Nie każdy chory ma świadomość, że te lekarstwa mają na celu pozbyć się objawów ze złym cholesterolem, czyli obniżają cholesterol. Nikt jednak nie wspomniał o tym, że statyny nie można zaliczyć do lekarstw, które służą również profilaktyce.

Potrzebujesz więc metody, która pozwoli Ci obniżyć wysoki cholesterol oraz będzie miała właściwości profilaktyczne, czyli: zadba o wzmocnienie naczyń krwionośnych, będzie dbał o układ krążenia, będzie zapobiegał powstawaniu zakrzepów, przyklejaniu się cholesterolu do ścianek naczyń, ochroni przed powstawaniem blaszki miażdżycowej. Dlaczego Ci to mówię?

Sposób na osiągnięcie tego wszystkiego jest bardzo prosty. Wystarczy włączyć do swojej diety kilka odpowiednich składników. Żeby obniżyć cholesterol i profilaktycznie naprawić naczynia krwionośne i usprawnić pracę układu krążenia musisz sięgnąć po naturalne metody.

W swojej diecie potrzebujesz przede wszystkim kwas Omega3, który skutecznie obniża poziom cholesterolu, nie dopuszcza do osiadania się cholesterolu na naczyniach krwionośnych, obniża ciśnienie, oraz zmniejsza skłonność do zlepiania się ciałek krwi.

Do tego możesz dorzucić czosnek, który ochrania Twój organizm przed powstawaniem blaszki miażdżycowej, zwiększa poziom cholesterolu HDL, zapobiega pojawianiu się uszkodzeń w układzie krwionośnym. Kolejne składniki to witamina C i witamina E. Te dwa składniki mają bardzo dobre zastosowanie i są niezbędne do wzmocnienia naczyń krwionośnych. Oprócz tego, że utrzymują ścianki naczyń w odpowiedniej formie, mają za zadanie redukować blaszkę miażdżycową.

Ostatnia na naszej liście jest Lecytyna. To ona powoduje obniżanie złego cholesterolu LDL, a przy tym podnosi poziom dobrej frakcji HDL. Wzmaga również działanie dwóch witamin C i E. Jeśli włączysz do swojej diety wyżej wymienione składniki w odpowiednich proporcjach, to na pewno w bardzo szybki sposób uzyskasz zamierzony efekt. Na potrzebę osób z podwyższonym cholesterolem został stworzony produkt, który zawiera wszystkie te składniki oraz inne. Cholestone ma wszystko to co potrzebujesz, żeby zadbać o swoje zdrowie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz