wiadomość powitalna

ALL ABOUT THE HEART

"Jakie jest twoje serce, ten tylko się dowie,
kto je stracił, więc dbaj i kochaj swoje serduszko"
andriju
Z powodu mocnego związku z duchową duszą,
ciało ludzkie nie może być postrzegane jako
wyłącznie zespół tkanek, organów i funkcji,
lecz raczej jako istotna część osoby,
która przez ciało ukazuje się i wyraża".
JAN PAWEŁ II
Znajdź swój bilans życia.
3 x 8 = 24
Jest to magiczne równanie życia!
8 godz.snu
8 godz.pracy
8 godz.odpoczynku
Jeżeli tylko możesz
dostosuj się do tego!
andriju


"PRACA TO NIE TYLKO TO CO ROBISZ
LECZ TO CO POZOSTAWIASZ PO SOBIE INNYM"
andriju

wtorek, 27 maja 2014

Chroń się przed niewydolnością żylną

Kiedy krew w naszych żyłach ma problemy z krążeniem to nie może ona efektywnie przenosić tlenu i transportować ważnych składników odżywczych dla naszego organizmu. Nasze życie może stanąć w niebezpieczeństwie, jeśli nasza krew nie będzie mogła swobodnie przepływać.
Grozić może nam również martwica różnych części ciała. Niedotlenione kończyny mogą stopniowo obumierać. Stan naszego zdrowia jest ściśle powiązany ze stanem naszego układu krwionośnego. Niewydolność żylna zasługuje na szybką reakcję i na leczenie. Jeśli zabierzemy się za leczenie niewydolności żylnej, to nie będzie nasze zdrowie zagrożone i będziemy mogli cieszyć się pełnią życia. Na rozwój niewydolności żylnej w znacznym stopniu wpływa obecność żylaków a także i niewygodne obuwie czy też zbyt obcisłe części garderoby.
Nie warto poddawać naszego ciała zbędnemu uciskowi i powinniśmy zawsze starać się zapewnić sobie wygodę. Jeśli chcemy żyć bezpiecznie i zdrowo, to warto jest regularnie kontrolować naszą pracę układu krwionośnego w gabinecie lekarskim. Specjalista przeprowadzi dla nas testy, które pomogą w wykluczeniu wielu chorób układu krwionośnego i które pomogą zapobiegać tworzeniu się niebezpiecznych skrzepów w naszych żyłach.
Dzięki naszej czujności będziemy żyli zdrowo. Powinniśmy zainteresować się także sposobem, w jaki się odżywiamy. Nasza dieta ma ścisły związek ze stanem i funkcjonowaniem naszego układu krwionośnego. Warto jest także kontrolować nasz poziom cholesterolu ponieważ podwyższony poziom cholesterolu sprzyja niedrożności żył.

źródło: http://www.spls.com.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz