wiadomość powitalna

ALL ABOUT THE HEART

"Jakie jest twoje serce, ten tylko się dowie,
kto je stracił, więc dbaj i kochaj swoje serduszko"
andriju
Z powodu mocnego związku z duchową duszą,
ciało ludzkie nie może być postrzegane jako
wyłącznie zespół tkanek, organów i funkcji,
lecz raczej jako istotna część osoby,
która przez ciało ukazuje się i wyraża".
JAN PAWEŁ II
Znajdź swój bilans życia.
3 x 8 = 24
Jest to magiczne równanie życia!
8 godz.snu
8 godz.pracy
8 godz.odpoczynku
Jeżeli tylko możesz
dostosuj się do tego!
andriju


"PRACA TO NIE TYLKO TO CO ROBISZ
LECZ TO CO POZOSTAWIASZ PO SOBIE INNYM"
andriju

poniedziałek, 16 maja 2011

Sprawność w życiu seksualnym a układ krążenia


Seksualność to ważny aspekt życia każdego człowieka. Nie jest co prawda potrzebą tak istotną, jak jedzenie, picie czy oddychanie, ma jednak ogromne znaczenie, gdyż wpływa w ogromnym stopniu na nasze nastawienie, zadowolenie życiowe, naszą samoocenę i pewność siebie, jak i na chęć dalszego działania.

Dlatego warto zatroszczyć się o to, by nasze życie seksualne było udane. Czasem jednak dotykają nas choroby, które skutkują tym, że nie możemy osiągnąć tego, co chcemy. Jednym z takich schorzeń jest nadciśnienie, choroba wieńcowa, podwyższony poziom cholesterolu, cukrzyca, przerost gruczołu krokowego oraz impotencja. Przeważnie dotyka ona panów po 50. roku życia, jednak zdarzają się przypadki wcześniejszego jej wystąpienia. Impotencja powoduje brak erekcji lub ejakulacji mimo stanu uniesienia i satysfakcjonującej gry wstępnej. Jej powodami mogą być psychologia, czyli między innymi stres, kompleksy,lęk przed którymś z aspektów seksualności, lub też fizjologia - dla przykładu wady rozwojowe, wiek czy przebyte choroby. Impotencja nie jest na szczęście schorzeniem nieuleczalnym. W dzisiejszym świecie medycyna stoi na wysokim poziomie i jest w stanie poradzić sobie z chorobami o wiele poważniejszymi od impotencji. Problemem jest jednak wstydliwość mężczyzn, ponieważ uważają tę chorobę za ujmę dla swej męskości i z tego powodu nie udadzą się do lekarza. To złe podejście, gdyż wystarczy jedna wizyta u lekarza, by uzyskać porady i dowiedzieć się, jak zwalczyć swoje problemy. Istnieje również inne rozwiązanie. Od jakiegoś czasu powstają serwisy internetowe udzielające porad oraz sprzedające leki farmakologiczne do przeciwdziałania impotencji. Pomaga to właśnie tym wstydliwym mężczyznom, gdyż uzyskanie porad oraz kupno leków odbywają się całkowicie anonimowo i z zachowaniem całkowitej dyskrecji. Jeśli nie posiadasz na tyle odwagi, by otwarcie przyznać się do problemu i o nim podyskutować, świetnym rozwiązaniem dla ciebie jest właśnie skorzystanie z takich serwisów.

2 komentarze:

 1. O tak najłatwiej jest iść do lekarza i dorabiać koncerny farmaceutyczne. Czy zdaje Pan sobie sprawę jak szkodliwe są zwykłe syntetyczne witaminy i antybiotyki? Leki szkodzą większości naszych narządów dlatego nie słuchajcie zaleceń zawartych w tym poście. Sami bądźcie swoimi lekarzami, stosujcie zdrową dietę, pijcie zieloną herbatę oraz zioła, czytajcie książki o zdrowiu i zdobywajcie pro-zdrowotną wiedzę. Czytajcie skład kupowanych produktów i starajcie się unikać leków. Leki, a precyzując antybiotyki powinno się brać tylko w kryzysowych sytuacjach - co kilka lat.

  Zapraszam na mój blog poświęcony m.in. szkodliwości konserwantów, leków i mleka:

  http://biegpozdrowie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. andriju odpowiada...
  Panie Tomku jeżeli chory mężczyzna nigdzie nie znajduje pomocy to gdzie ma ją znaleźć.
  Właśnie internet podsuwa mu wiedzę,ale najważniejsze jest jednak wizyta lekarska o odpowiedniej specjalizacji.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń